Pelarborr, Arboga: Skillnad mellan sidversioner

m
ingen redigeringssammanfattning
Ingen redigeringssammanfattning
mIngen redigeringssammanfattning
 
(2 mellanliggande sidversioner av 2 användare visas inte)
Rad 5: Rad 5:
|
|
|-
|-
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Modell:'''  
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Modell:'''
|-
|-
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Bokningsbar:''' Nej
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Bokningsbar:''' Nej
Rad 11: Rad 11:
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Kostnad att använda:''' Gratis
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Kostnad att använda:''' Gratis
|- |-
|- |-
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Info 1:'''  
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Info 1:'''
|-
|-
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Arbetsyta:'''  
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Arbetsyta:'''
|-
|-
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Obelastad hastighet:'''  
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Obelastad hastighet:'''
|-
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |
|-
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |
|-
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |
|-
 
|}<br />
|}<br />


Rad 57: Rad 49:


==Gallery==
==Gallery==
[[Kategori:Trärummet]]
[[Kategori:Trä]]
402

redigeringar