115
redigeringar
Arru (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
Arru (diskussion | bidrag) (faktaruta) |
||
| Rad 1: | Rad 1: | ||
{| style="clear: right; float: right; width: 20em; padding: 0.3em; margin: 0.5em 0 0.5em 1em; border: 1px solid #A3B1BF; background: #f5faff; text-align: left; font-size: 100%; line-height: 1.5em;" | |||
|- | |||
| align="center" |'''Silhouette Curio 2 info''' | |||
|- | |||
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Usage:''' free for all | |||
|- | |||
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Model:''' Silhouette Curio 2 | |||
|- | |||
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Work surface:''' 12x12" | |||
|- | |||
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Booking:''' First come, first serve | |||
|- | |||
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Cost:''' None (but vinyl by the dm is purchased in web store) | |||
|- | |||
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Logging:''' None | |||
|- | |||
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Location:''' Big Room | |||
|} | |||
Curio 2 kan skära i vinyl och papper, samt plotta med pennor, gravera, trycka relief och foliera på passande material. | Curio 2 kan skära i vinyl och papper, samt plotta med pennor, gravera, trycka relief och foliera på passande material. | ||
redigeringar