Precision Drill Press: Skillnad mellan sidversioner

Ingen redigeringssammanfattning
mIngen redigeringssammanfattning
 
(En mellanliggande sidversion av samma användare visas inte)
Rad 3: Rad 3:
| align="center" |'''Snabbfakta '''
| align="center" |'''Snabbfakta '''
|-
|-
|[[Fil:Precisiondrillpress.jpg|miniatyr|[[Fil:Press.jpg|miniatyr]]]]
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Modell:''' Bosch PSD 40
|-
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Modell:'''
|-
|-
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Bokningsbar:''' Nej
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Bokningsbar:''' Nej
Rad 16: Rad 14:
|-
|-
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Obelastad hastighet:'''
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Obelastad hastighet:'''
|-
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |
|-
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |
|-
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |
|-
|}<br />
|}<br />



Nuvarande version från 9 juli 2025 kl. 14.19

Snabbfakta
Modell: Bosch PSD 40
Bokningsbar: Nej
Kostnad att använda: Gratis
Info 1:
Arbetsyta:
Obelastad hastighet:


Generell information

Säkerhetsinformation

Handhavande av maskinen

Manual

Material

For wood and plastics

Användarinstruktioner

Förbrukningsmaterial

Underhåll och reservdelar

Underhåll

  • Daily
  • Monthly

Reservdelar

We do not have spare parts for this machine.

Logg

Länkar

Ägare

Maskinen inköpt av Makerspace 2019

Gallery