Trärummet reference photos: Skillnad mellan sidversioner
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
| (En mellanliggande sidversion av samma användare visas inte) | |||
| Rad 1: | Rad 1: | ||
[[Fil: | {| class="wikitable" | ||
[[Fil:Workbenches1.jpg| | |+ | ||
[[Fil:Bandsåg1.jpg| | ![[Fil:Bordsåg1.jpg|centrerad|miniatyr|261x261px]] | ||
[[Fil: | ![[Fil:Framsida.jpg|centrerad|miniatyr|248x248px]] | ||
![[Fil:Kapochgersida.jpg|centrerad|miniatyr|252x252px]] | |||
|- | |||
|[[Fil:Workbenches1.jpg|centrerad|miniatyr|248x248px]] | |||
|[[Fil:Bordsåg2.jpg|centrerad|miniatyr|248x248px]] | |||
|[[Fil:Planhyvel.jpg|centrerad|miniatyr|250x250px]] | |||
|- | |||
|[[Fil:Spånsugochsvarv.jpg|centrerad|miniatyr|250x250px]] | |||
|[[Fil:Workbench1.jpg|centrerad|miniatyr|251x251px]] | |||
|[[Fil:Soptunna.jpg|centrerad|miniatyr|188x188px]] | |||
|- | |||
|[[Fil:Bandsåg2.jpg|centrerad|miniatyr|332x332px]] | |||
|[[Fil:Bandsåg1.jpg|centrerad|miniatyr|333x333px]] | |||
|[[Fil:Bandslipdörr.jpg|centrerad|miniatyr|333x333px]] | |||
|- | |||
|[[Fil:Limhylla.jpg|centrerad|miniatyr|333x333px]] | |||
|[[Fil:Pelarborr.jpg|centrerad|miniatyr|333x333px]] | |||
|[[Fil:Spånsug1.jpg|centrerad|miniatyr|333x333px]] | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||














