1 258
redigeringar
| Rad 48: | Rad 48: | ||
|- | |- | ||
| Interiörlimmad plywood av lövträ (ej barrträ-plywood, konstruktionsplywood eller WBP-limmad)|||||||||||||||||| || | | Interiörlimmad plywood av lövträ (ej barrträ-plywood, konstruktionsplywood eller WBP-limmad)|||||||||||||||||| || | ||
|- | |||
| OSB-Skiva || || style="background:#ffdddd;" | Ej tillåtet || style="background:#ffdddd;" | Ej tillåtet || style="background:#ffdddd;" | Ej tillåtet || style="background:#ffdddd;" | Ej tillåtet | style="background:#ffdddd;" | Ej tillåtet || style="background:#ffdddd;" | Ej tillåtet || style="background:#ffdddd;" | Ej tillåtet ||| || | |||
|- | |- | ||
| Akrylplast |||||||||||||||||| || | | Akrylplast |||||||||||||||||| || | ||