432
redigeringar
Daniel (diskussion | bidrag) m (Daniel flyttade sidan Tuftpistol AK-III till Tuftning) |
Daniel (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
| Rad 9: | Rad 9: | ||
|- | |- | ||
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Modell:''' AK-III, pneumatisk | | style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Modell:''' AK-III, pneumatisk | ||
|- | |||
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Bokning:''' Först till kvarn | |||
|- | |||
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Kostnad:''' Fri | |||
|- | |||
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Loggning:''' Inget | |||
|- | |||
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Plats:''' Textilrummet | |||
|} | |||
{| style="clear: right; float: right; width: 20em; padding: 0.3em; margin: 0.5em 0 0.5em 1em; border: 1px solid #A3B1BF; background: #f5faff; text-align: left; font-size: 100%; line-height: 1.5em;" | |||
|- | |||
| align="center" |'''Snabbfakta AK-I Cutpile''' | |||
|- | |||
|[[Fil:AK-1 Cut-Pile Tuftingmaskin.jpg|200px|center|länk=Special:FilePath/AK-1 Cut-Pile Tuftingmaskin.jpg]] | |||
|- | |||
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Användning:''' Fri användning | |||
|- | |||
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Modell:''' AK-I Cutpile, elektrisk | |||
|- | |- | ||
| style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Bokning:''' Först till kvarn | | style="padding:0.1em; font-size:1.0em; background-color:#dfeff2" |'''Bokning:''' Först till kvarn | ||