42
redigeringar
Daniel (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
(added code of conduct to the table) |
||
| Rad 12: | Rad 12: | ||
|[[#GeneralRulesAnchor| General rules]] | |[[#GeneralRulesAnchor| General rules]] | ||
|General rules for the association | |General rules for the association | ||
|- | |||
|[[Code of conduct]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
|[https://www.makerspace.se/foreningens-stadgar The assocation bylaws] | |[https://www.makerspace.se/foreningens-stadgar The assocation bylaws] | ||
redigeringar