42
redigeringar
Didrik (diskussion | bidrag) m (Stavfel) |
(lagt till code of conduct i listan) |
||
| Rad 12: | Rad 12: | ||
|[[#GeneralRulesAnchor| Allmänna regler]] | |[[#GeneralRulesAnchor| Allmänna regler]] | ||
|Allmänna regler för föreningen | |Allmänna regler för föreningen | ||
|- | |||
|[[Trivselregler/ code of conduct]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
|[https://www.makerspace.se/foreningens-stadgar Föreningens stadgar] | |[https://www.makerspace.se/foreningens-stadgar Föreningens stadgar] | ||
redigeringar