Hoppa till innehållet

Rules: Skillnad mellan sidversioner

142 byte lades till ,  3 juni 2025
ingen redigeringssammanfattning
Ingen redigeringssammanfattning
Ingen redigeringssammanfattning
 
(En mellanliggande sidversion av en annan användare visas inte)
Rad 12: Rad 12:
|[[#GeneralRulesAnchor| General rules]]
|[[#GeneralRulesAnchor| General rules]]
|General rules for the association
|General rules for the association
|-
|[[Code of conduct]]
|
|-
|-
|[https://www.makerspace.se/foreningens-stadgar The assocation bylaws]
|[https://www.makerspace.se/foreningens-stadgar The assocation bylaws]
Rad 37: Rad 40:
<div id="GeneralRulesAnchor"></div>
<div id="GeneralRulesAnchor"></div>
===General Rules===
===General Rules===
[https://docs.google.com/document/d/1YTvPaOjt9iI1dPrb1vIq_PQcE7_zvTEBYiuA7tI05Co/edit?usp=sharing Access contract]


====You are solely responsible for everything you do on the premises.====
====You are solely responsible for everything you do on the premises.====
440

redigeringar