Hoppa till innehållet

Regler: Skillnad mellan sidversioner

lagt till code of conduct i listan
m (Stavfel)
(lagt till code of conduct i listan)
Rad 12: Rad 12:
|[[#GeneralRulesAnchor| Allmänna regler]]
|[[#GeneralRulesAnchor| Allmänna regler]]
|Allmänna regler för föreningen
|Allmänna regler för föreningen
|-
|[[Trivselregler/ code of conduct]]
|
|-
|-
|[https://www.makerspace.se/foreningens-stadgar Föreningens stadgar]
|[https://www.makerspace.se/foreningens-stadgar Föreningens stadgar]
42

redigeringar